AMITIÉ 6 mėnesių produktų garantija

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti nemokamą 6 mėnesių garantiją visiems užsakymams, kuri pradeda galioti nuo pristatymo dienos.

Apsauga

Garantija apsaugo nuo gamybos defektų, kurių mūsų kokybės užtikrinimo komanda galėjo nepastebėti. Garantija neapsaugo nuo vagystės ar asmeninių nelaimingų atsitikimų.

Nors didžiuojamės patvarumu, garantija negalioja, jei jūsų segtukas sulūžtų dėl užmynimo, trypimo ir pan. Mūsų spaustukai atlaiko tokius atvejus, tačiau rezultatai gali skirtis priklausomai nuo svorio, konkretaus segtuko (kai kurie yra patvaresni nei kiti) ir aplinkos. Prašome naudoti segtuką tik pagal paskirtį.

Prašymo pateikimas

Norėdami pateikti prašymą dėl garantijos rašykite el. paštu hello@amitie.lt su savo segtuko nuotraukomis ir užsakymo numeriu. Neišmeskite nekokybiškų prekių, nes mes reikalaujame, kad jos būtų išsiųstos atgal į mūsų sandėlį, kad būtų patenkintas garantinis prašymas. Jei segtukas su garantiniu prašymu bus išmestas, garantija nebegalios ir mes negalėsime padėti.

Garantinis pakeitimas

Kai patvirtinsime garantinį prašymą, mes nemokamai išsiųsime pakaitinį produktą (įskaitant pristatymo mokesčius). Jeigu keičiamas produktas bus išparduotas, suteiksime parduotuvės kreditą.